Riešenie vrások

Kedy začať riešiť mimické vrásky?

Mimické vrásky postihujú v rôznej miere v rôznom období každého. Je teda na každom z nás, kedy a či vôbec sa nimi rozhodneme zaoberať.

Napríklad vrásky medzi obočím, tzv. glabelárne vrásky, vzniknuté mračením môžu byť na tvári zreteľné už v relatívne mladom veku a vďaka nim môžeme potom na všetkých okolo pôsobiť zbytočne prísne, ustarostene, nahnevane.

Mimické vrásky, ako bolo spomenuté, nesúvisia iba s vekom, ale v nemalej miere i s našim životným štýlom, životnými situáciami a v neposlednom rade genetickou výbavou po predkoch.

Isté je, že s vekom pokožke jednak ubúda kolagén, jednak v podkoží rednu vlákna elastínu a tiež, že suchá pleť všeobecne starne oveľa rýchlejšie než mastná.

To všetko sú dôvody, prečo niekto začne premýšľať o vyhladení vrások už po tridsiatke, zatiaľ čo iný sa rozhodne pre aplikáciu botulotoxínu až neskôr.

Pokiaľ vo vráskach nevidíme priam hmatateľný dôkaz svojej múdrosti, ale skôr nás rozlaďujú, je načase vziať osud svojej ustaranej tváre do svojich rúk a dopriať jej zase sviežosť.

Stále váhate? Konzultujte zdarma!

Využite jedinečnú ponuku konzultácie a kupónu zdarma.

Stále váhate? Konzultujte zdarma!