Muži a vrásky, mužské vrásky

Majú i muži mimické vrásky?

Už dávno neplatí, že dobre chcú vyzerať iba ženy.

I muži – a nie len tí, ktorí často vystupujú na verejnosti – majú svoje jasné predstavy o tom, čo má obnášať príjemný a zároveň atraktívny vzhľad! K charizme a šarmu skrátka už hlboké vrásky na mužskej tvári nepatria.

Napokon, kto by chcel nosiť svoju tvár ako vizitku veku!

Preto stúpa počet tých, ktorí si nechávajú odoperovať horné a dolné viečka, aby sa zbavili nevábnych kruhov pod očami, čím ďalej viac navštevujú stomatologické ordinácie, aby si nechali vybieliť svoj chrup, nechávajú si v estetických centrách urobiť liposukciu brucha alebo kozmeticky čistiť pleť.

V posledných rokoch ale pribúda ale i mužov, ktorí pre návrat k mladistvému výrazu využívajú ako skvelého pomocníka látku botulotoxín, ktorá si dokáže poradiť so vznikajúcimi mimickými vráskami a zabrániť vzniku nových na 3 – 4 mesiace, niekedy až 6 mesiacov!

Čím ďalej tým častejšie sa muži vďaka botulotoxínovým injekciám s prehľadom tiež zbavujú (do tej doby) pre nich prirodzeného, ale veľmi otravného potenia. Tu si vďaka botulotoxínu oddýchnu, rovnako ako aj ženy, od nepríjemného potenia až na 11 mesiacov.

Stále váhate? Konzultujte zdarma!

Využite jedinečnú ponuku konzultácie a kupónu zdarma.

Stále váhate? Konzultujte zdarma!