5 dôvodov pre botulotoxín

Aplikácia botulotoxínu, ktorá predstavuje neinvazívnu metódu, zaberie len pár minút. Stačí jedna pauza na obed, aby sme do niekoľkých dní viditeľne omladli, alebo sa zbavili nepríjemného potenia.
Hoci je botulotoxín jed a neodborné zaobchádzanie s ním môže napáchať škody na zdraví, v rukách odborníka – preškoleného lekára – sa mení na liek. Pokiaľ sa po jeho aplikácii vyskytne nejaký nežiadúci účinok, ako je napríklad vyrážka, začervenanie miesta vpichu, pokles viečka, ide iba o dočasný jav, ktorý pozvoľna vymizne.
Mladistvý, svieži výraz môžeme vidieť už po cca 5 dňoch a zachováme si ho po dobu až 5 mesiacov.

Starosti s nepríjemným potením a jeho psychologickými i spoločenskými následkami zahodíme takmer na celý rok!

Samotný zákrok nás nijak neobmedzí, okrem toho výsledný efekt sa dostavuje nenápadne a pozvoľna, takže okolie si nevšimne nič iné, než to, že vyzeráme sviežo a mladistvo.
Aplikácia botulotoxínu nie je samozrejme bezplatná, ale ako sa hovorí – každá krása, či komfort niečo stojí, pričom príjemný pocit je bonus naviac. Napokon, zadarmo predsa nie sú ani kozmetické krémy, či deodoranty a čistiarne.

Isté je, že po aplikácii botulotoxínu nás výsledok príjemne prekvapí, či už riešime problém s vráskami, či s potením a že porovnanie ceny a kvality nám potom pripadá prinajmenšom primerané.

Ceny za zákrok sa môžu trochu líšiť – odvíjajú sa totiž hlavne od toho, koľko látky bude lekár na vyriešenie nášho problému potrebovať. Viac informácií o cene ochotne poskytne lekár, ktorého si zvolíme.

Stále váhate? Konzultujte zdarma!

Využite jedinečnú ponuku konzultácie a kupónu zdarma.

Stále váhate? Konzultujte zdarma!